-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Televizioni grek: Ramush Haradinaj vrau 300 njerëz!!!

Ramush Haradinaj 1Problemi kryesor i shoqërisë greke sot per sot është Ramush Haradinaj, Albin Kurti dhe Kreshnik Spahiu. Të tre janë figurat më të padëshiruara nga diplomacia greke.
Televizjoni STAR me i madhi ne Greqi citon se Haradinajn “kryeministri i ri i Kosoves akuzohet per 300 vrasje dhe 400 zhdukje te serbve te pafajshem”. Ky TV ka nisur nje propagante negative ndaj Haradinaj, per te vene ne djeni institucionet Europiane per gabimet qe bene dhe po bejne duke nxjerr te pafajshem.

Sot per sot Ramush Haradinaj, Albin Kurti dhe Kreshnik Saphiu po realizojne endren e tyre Shqiperine e Madhe dhe pushtimin e Ballkanit”. Korespondetni opozita.com nga Athina dërgon informacionet.

Marre nga www.opozita.com

Më Shumë

Çfarë kuptimi ka festa e Kylian Mbappes kur shënon gola dhe nga kush u frymëzua

Festimi i golave nga Kylian Mbappe konsiderohet si një nga më të famshmit në botë. Lojtari i PSG-së feston shumë nga golat e tij duke...

Gjykimi ndaj ish-rektorit Vataj/ Aprovohen propozimet e palës së dëmtua

 Në Gjykatën Themelore në Prizren, të mërkurën, në gjykimin ndaj ish- rektorit, Ramë Vataj, i dëmtuari Vehbi Miftari ka propozuar si dëshmitar Artan Dermakun...

Lajmet e Fundit