22.8 C
Prizren
E hënë, 8 Gusht, 2022

Theret me thikë një person në Prizren

Një person është therur me thikë në Prizren.

Ende nuk dihet motivi.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor.

I dyshuari është identifikuar dhe shoqëruar në stacion policor.

Më Shumë

Erdogan takon sot Putin

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan do të takohet sot me homologun e tij rus në Soçi, pas ndërmjetësimit të një marrëveshjeje të dërgesës së...

Befasi, Fabian Ruiz afër transferimit në PSG

Paris Saint-Germaini është afër transferimit të Fabian Ruiz nga Napoli.   Kështu ka bërë të ditur gazetari i njohur Fabrizo Romano, i cili është shprehur se...

Lajmet e Fundit