8.8 C
Prizren
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Theret me thikë një person në Prizren

Një person është therur me thikë në Prizren.

Ende nuk dihet motivi.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor.

I dyshuari është identifikuar dhe shoqëruar në stacion policor.

Më Shumë

Mbahet Forumi Ekonomik Kosovë-Turqi

Sot në Prishtinë mbahet Forumi Ekonomik Kosovë-Turqi, i organizuar nga Oda Ekonomike e Kosovës (OEK) dhe Qendra e Kërkimeve Strategjike Ballkanike (BASAM) Në këtë forim...

Rexhepi përcjellë mesazhet nga Bosnja: Kujdes me Asociacionin !

Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Emilija Rexhepi, ka përcjellë një porosi nga Organizata “Nënat e Srebrenicës”, që Kosova të ketë kujdes me themelimin e Asociacionit të...

Lajmet e Fundit