19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Totaj diskuton për mundësin e bashkëpunimit me Rotary Club “Prizren””

Kryetari Shaqir Totaj sot priti kryetarin e Rotary Club “Prizren”, Bujar Myftiun, sekretarin e klubit, Agron Didën dhe anëtarin Masar Gurgulen.
Diskutuan për mundësitë e bashkëpunimit mes Komunës së Prizrenit dhe klubit të njohur për kontributin e tij në projekte humanitare dhe të zhvillimit të komunitetit në qytetin tonë.

Më Shumë

Fondacioni Golden Eagle ndan 5,000 euro për 18 vjeçarin nga Prizreni

Fondacioni Golden Eagle ndan 5,000 Euro për 18 vjeçarin nga Prizreni, Argjend Jonuzaj dhe bën ftesë për të gjithë shqiptarët që t’u dalin në...

Voziti 222 km/h në autostradën “Ibrahim Rugova”, gjobitet shoferi me 500 euro

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka identifikuar shoferin që drejtoi veturën me shpejtësi prej 222 km/h dhe të njëjtin e ka gjobitur me...

Lajmet e Fundit