31.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Totaj merr pjesë në takimin koordinues me organizatat e shoqërisë civile

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, sot ishte pjesë e forumit koordinues me organizatat e shoqërisë civile

Në këtë takim u diskutua për prioritetet e përbashkëta dhe fuqizimin e bashkëpunimit.

Misioni i OSBE-së në Kosovë po ndërmjetëson në themelimin e një Forumi Koordinues në mes të Komunës së Prizrenit dhe OSHC-ve, nga të gjitha komunitetet, me qëllim mundësimin e shkëmbimit të rregullt të informacionit dhe rritjen e pjesëmarrjes publike.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Ballkani eliminohet nga Liga e Kampionëve

Ballkani është eleminuar në turin e parë kualifikues të Champions League, pasi u mund nga Santa Colomën. Të besuarit e Ilir Dajës pasi fituan...

Sot mot me diell dhe vranësira – priten shkarkime rrufesh e breshër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat vende- vende do të...

Lajmet e Fundit