-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Totaj uron Bashkësinë Islame në Prizren

Kryetari i PDK-së në Prizren, Shaqir Totaj, ka urura Bashkësinë Islame në këtë qytet, me rastin e festës së Kurban Bajramit.

“Ishte kënaqësi që me bashkpartiakë te vizitojmë Këshillin e Bashkësisë Islame në Prizren, për të ju uruar festën e Kurban Bajramit”, tha Totaj.

“Uruam harmoni, shëndet, mirëqenie dhe sa me? shume? dashuri ne? familjet tona!”

“Vlen të theksohet se në KBI në Prizren gjithmonë kemi hasur në mirëpritje të veçantë, prandaj dhe jemi mirënjohës dhe falënderues”.

Më Shumë

Murati për rritjen e tatimit në pronë: Rezultat i ligjit të miratuar nga Qeveria Haradinaj në vitin 2018

Ministri i Financave, Hekuran Murati, ka thënë se deri tek situata që përnjëherë disa fatura të tatimit në pronë kanë qenë më të larta,...

DW: Gjermania ka 2 milionë vende të lira pune, në mars pritet ligji i ri

Gjermania ka një problem të madh me mungesën e fuqisë punëtore. Dhe këtë e tha sërish të premten në Bundestag ministri gjerman i Punës...

Lajmet e Fundit