15.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Maj, 2024

“Troja” sjellë “Demokraci”

TrojaRok-grupi i famshëm lokal, “Troja”, ka vendosur që të nisë sezonin veror duke publikuar një videoklip të ri.

Këtë e ka konfirmuar grupi me një postim në faqen zyrtare të Facebook, duke shkruar: “Këto ditë kemi me lëshu spotin e ri, a jeni gati!?”.

Është kënga “Demokraci” ajo që pritet të vijë me videoklip.

“Faleminderit të gjithëve sot që keni qenë pjesë dhe na keni ndihmu me realizu spotin tonë të ri “Demokraci”. Shihemi së shpejti me videon e re! Stay tuned”, ka shkruar grupi në faqen e tij ditë më parë e që tregon se kjo do të jetë kënga e cila do ta rikthej grupin e famshëm në skenën muzikore.

Krijuesit e shumë hiteve, kohë më parë kanë njoftuar se janë në përpunim të albumit të ri e se kur do të dalë në treg, ende nuk është bërë e ditur.

Ky album do të përmbajë 9 këngë, prej të cilave 7 në gjuhën shqipe e 2 në atë angleze.

Më Shumë

Rizvanolli: 101,41 milionë euro është fitimi në ndërmarrjet publike gjatë vitit 2022

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, ka njoftuar se 101,41 milionë euro është fitimi në ndërmarrjet publike qendrore të Kosovës në vitin 2022. Rizvanolli ka thënë...

Hapja e paligjshme e kanalit në “Shatërvan” të Prizrenit: Bie  këmbësorja

Një këmbësore ka  rënë  në  kanal në “Shatërvan” të Prizrenit. Drejtori i Drejtorisë së Inspektorateve  në Prizren, Islam Ukaj tha se kanali është hapur paautorizim...

Lajmet e Fundit