17.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Unikkatil sjell këngën e re sonte

Unikkatil ka paralajmëruar këngën e re.

Përmes një postimi në rrjete sociale, ai ka njoftuar se sot do të lansohet projekti i ri muzikor, ndërsa do të këndojë në Klan Arena.

Lideri i TBA do të jetë pjesë e organizimit nga “Kosova Fighting Series” që sjell MMA Fights, ku edhe do të performojë me hitet e tij dhe këngën që del sot.

 

Nxënësit e “Loyola-Gymnasium” marrin pjesë në vrapimin për ndërgjegjësimin ndaj kancerit të gjirit

Një grup nxënësish të “Loyola-Gymnasium”, të shoqëruar nga mësimdhënësit Liridona Krasniqi dhe Valon Bajraktari, morën pjesë dje në Prishtinë në aktivitetin “Race for the...

Kurti: Granti i përgjithshëm për komunat për vitin 2024 kap shumën prej 284.7 milionë euro

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është duke mbajtur takim me kryetarët e komunave. Ai në këtë mbledhje tha se granti i përgjithshëm për komunat për...

Lajmet e Fundit