-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Ushtroi dhunë ndaj nuses së djalit, arrestohet burri në Prizren

Policia në Prizren ka arrestuar një burrë pasi i njëjti ka ushtruar dhunë mbi nusën e djali të tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Prizren 09.01.2023 – 23:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ka ushtruar dhunë ndaj nuses së djalit viktimës femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Më Shumë

Thellohet bilanci i jetëve të humbura nga tërmeti, mbi 7 mijë viktima dhe mbi 35 mijë të plagosur

Numri i viktimave nga tërmeti i fuqishëm që ka goditur Turqinë dhe Sirinë ka shkuar në 7266. Ndërsa deri tani numërohen mbi 35 mijë...

Tërmeti në Turqi: Prizrenasit të mërzitur për miqtë turq (VIDEO)

Qytetarët e komunitetit turk në Prizren gjatë gjithë së hënës nuk i ndalën telefonatat me Turqinë. Ata interesoheshin për shëndetin e familjarëve të tyre pas...

Lajmet e Fundit