1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Vajza e Kim Kardashian feston 1 vjetorin e lindjes

North West feston 1 vjetorin e lindjesKim Kardashian dhe Kanye West kanë festuar 1 vjetorin e vajzës së tyre North West në një festë të madhe në “Kidchella”.

Bukuroshja e vogël kishte veshur një fustan të dizenjuar posaçërisht për të dhe me një kurorë në kokë.

Kim ka postuar një foto në Instagram ku tregon North duke i fryrë qiriut të tortës së saj shumëngjyrëshe.

“Our baby girl’s 1st birthday party! #kidchella.”, ka shkruar ajo.

Më Shumë

Prizren, 6 aktakuza kundër 11 personave, për vepra të ndryshme penale

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur gjashtëdhjetedy (62) aktakuza kundër shtatëdhjetedy (72) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Latifi: Në janarin e vitit 1990, forcat pushtuese serbe iu frikësuan lumit të madh të demonstruesve

Në 33 vjetorin e rënies së dëshmorëve Nesimi Elshani, Agron Fetahu, Halim Hoti dhe Hilmi Krasniqi, Komuna e Rahovecit ka organizuar homazhe pranë varrezave...

Lajmet e Fundit