2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Vdiq aktori Cory Monteith

Cory MonteithKëngëtari dhe aktori Cory Monteith vdiq në moshën 31-vjeçare, këtë të dielë në Kanada. Burime policore bënë me dije se i riu, i njohur kryesisht për rolin e tij të Finn Hudson në serialin e suksesshëm “Glee”, u gjet i pajetë në dhomën e hotelit “Pacific Rim”, në Vankuver.

Aktualisht, jane ende të paqarta arsyet rreth vdekjes së aktorit me një karrierë premtuese, por është përjashtuar pista e vrasjes. Monteith, për të cilin përflitej një lidhje me bashkëprotagonisten e serialit “Glee”, Lea Michelle, kishte kaluar mbrëmjen me miqtë e tij dhe ishte rikthyer në dhomën e hotelit i vetëm. Dyshohet se abuzimi me ndonjë substancë narkotike apo me alkoolin të kenë luajtur rol në vdekjen e tij të parakohshme, ndërsa 31-vjeçari nuk njihet për probleme të mundshme me depresionin. / Top Channel/

Më Shumë

KEDS del me njoftim se do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në Prizren – shkak reshjet e borës

Kompania Kosovare për Distribuim me Energji Elektrike (KEDS) ka dalur me një njoftim pas reshjeve të borës në vend. KEDS ka njoftur se për shkak...

Kreu i Malishevës në Tiranë për 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

Kryetari i Komunës së Malishevës, Ekrem Kastrati me ftesë të kreut të Tiranës, Erion Veliaj ka marrë pjesë në festën e 28 Nëntorit në...

Lajmet e Fundit