20.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Veseli ngjitet në shtegun Via Ferrata Panorama skaj Lumbardhit në Prizren

Kryetari i PDK-së Kadri Veseli ka provuar sot adrenalinën e ngjitjes në shtegun Via Ferrata Panorama skaj Lumbardhit, në Prizren.

Ai i ka ftuar të gjithë që ta shijojnë këtë atraksion bjeshkatar dhe këtë pjesë të bukur të Kosovës.

‘’Sot provova kënaqësinë e një aventure të re të ngjitjes shkëmbore në një ndër vendet më të bukura të Kosovës. Me udhëzimet e Taulantit dhe Denit, përjetova adrenalinën dhe përvojën e jashtëzakonshme të ngjitjes së shtegut Via Ferrata Panorama skaj Lumbardhit, në Prizren. Pamje magjepsëse e atraksion bjeshkatar që duhet përjetuar nga secili dhe si ftesë për t’i vizituar sa më shumë këto bukuri të rralla të Kosovës‘’, ka shkruar Veseli në faqen e tij në Facebook.

Më Shumë

Edona Kryeziu kërkon që AMF-ja në fshatin Xërxë të shndërrohet në QMF

Kuvendi Komunal i Rahovecit ka mbajtur sot seancë, në të cilën është debatuar për tema të ndryshme. Edona Kryeziu, asambliste e LDK-së në Rahovec, në...

Malli pa afat në markete në fund u faturohet punëtorëve

Arkëtarët e marketeve në Kosovë, shpeshherë dënohen me pagë nga punëdhënësi, për shkak se në rafte u gjendet mall pa afat. Këtë e konfirmon...

Lajmet e Fundit