19.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Vetaksident në Prizren, vetura godet pemën (foto)

Një vetaksident ka ndodhur sot në rrugën “Adem Jashari” në Prizeren.

Në pamjet e siguruara nga TV Besa shihet që vetura ka dalur nga rruga dhe ka goditur një pemë në qytet, duke përfunduar të xhamat e një lokali.

Rrethanat e aksidentit ende janë të pa qarta.

Më Shumë

Fondacioni Golden Eagle ndan 10 mijë Euro për trajtimin mjeksor të ish-ushtarit të UÇK-së Bajram Bajselmani

Fondacioni Golden Eagle ka ndarë 10 mijë Euro për trajtimin mjeksor të ish-ushtarit të UÇK-së, Bajram Bajselmani. Ky akt bujar nga Fondacioni Golden Eagle shkon përtej vetëm dhënies...

50 euro gjobë, policia paralajmëron sërish këmbësorët që nuk respektojnë rregullat në trafik

Më 3 prill ka hyrë në fuqi Ligji I Ri për Rregullat e Trafikut Rrugor. Me këtë rast, policia ka paralajmëruar edhe një herë këmbësorët...

Lajmet e Fundit