22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Veton Nurkollari, pjesëtar i jurisë në Silver Eye

Veton NurkollariDrejtori artistik i DokuFest, Veton Nurkollari, është ftuar të jetë pjesë e tre jurive ndërkombëtare, për çmimin Silver Eye në Jihlava, A Tout Prix në Belgjikë dhe IDFA në Amsterdam.

Më Shumë

Aksident në fshatin Mrasor të Rahovecit, dy të lënduar

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy automjeteve. Rasti ka ndodhur sot rreth orës 15:30 në rrugën Gjakovë – Klinë, konkretisht...

De Biasi paralajmëron Italinë: Shqipëria nuk duhet nënvlerësuar

Në faqet e “Gazzetta dello Sport” nuk mund të mungonte opinioni i Gianni De Biasit, italianit që çoi Shqipërinë për herë të parë në...

Lajmet e Fundit