0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Vetura godet një punëtor të pastrimit në Prizren

Një punëtor i pastrimit është goditur nga vetura në Prizren.

I njëjti ka marrë lëndime trupore dhe është duke marrë trajtim mjekësor, njofton Klankosova.tv.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaqir Bytyçi.

“Sot rreth orës 12:15 në polici është raportuar për një aksident në lagjen “Arbana”. Në rast janë përfshirë një automjet dhe një këmbësor. Si pasojë e aksidentit këmbësori ka pësuar lëndime trupore dhe njësia e trafikut rajonal është duke u marrë me rastin”.

Më Shumë

Zelensky bën thirrje për dërgimin e shpejtë të tankeve në Ukrainë – nga Perëndimi kërkon edhe raketa me rreze të gjatë dhe aeroplanë luftarakë

Presidenti i Ukrainës ka falënderuar liderët perëndimorë për dërgimin e tankeve për të dhënë mbështetje në luftën kundër Rusisë, por tha se ato duhet...

Kërcënohet një vajzë në Prizren

Një vajzë është kërcënuar në Prizren. Policia ka arrestuar të dyshuarin. Njoftimi Prizren  21.01.2023 – 15:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është kanosur nga i dyshuari mashkull...

Lajmet e Fundit