22.8 C
Prizren
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

VIDEO/ Binjakët brazilianë ndahen me sukses me operacion

Binjakët brazilianë tre vjeçarë, që lindën të bashkuar në kokë, u ndanë pasi iu nënshtruan një operacioni 27 orësh në Brazil.

Ata kishin të përbashkët një pjesë të trurit dhe një venë kryesore, që e çon gjakun përsëri në zemër.

Pas disa muajsh kërkimesh, binjakët u ndanë në një operacion të suksesshëm.

Më Shumë

Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është zhdukur në Prizren. Rasti është lajmëruar në polici nga nëna e saj. “Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj...

Sefë Duraj në zi, humb nënën e tij

Sefë Duraj është një ndër këngëtarët më të njohur në mediet rozë. Ai me punën e përkushtuar që bën, në çdo kohë kalon në lajm,...

Lajmet e Fundit