23.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Vidhen stoli ari dhe para në Prizren

Stoli ari dhe para janë vjedhur në një shtëpi të fshatit Lubizhdë të Prizrenit.

“Një person ka njoftuar se persona të panjohur kishin depërtuar në shtëpinë e tij prej ku kanë vjedhur një sasi ari dhe para kesh”, njofton Policia e Kosovës.

Rasti është duke u hetuar./PrizrenPress.com/

Ronaldo vendos që ta padisë Juventusin, thotë që i ka borxh afër 20 milionë euro

Cristiano Ronaldo ka vendosur të vazhdojë me veprime ligjore kundër Juventusit për pagat e papaguara. Ylli portugez, i cili kaloi tre vjet në Torino –...

Arrestohet në Prizren një i dyshuar që po kërkohej me urdhërarrest

Policia e Kosovës (PK) njofton se është arrestuar A.K (23-vjeçar), pasi i njëjti po kërkohej me urdhërarrest të lëshuar nga Gjykata Themelore në Prizren. “Me...

Lajmet e Fundit