20.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Vjedhin para në një pompë derivatesh në Pllavë të Dragashit

Një person ka raportuar se në objektin e pompës me derivat, persona të panjohur me forcë kanë depërtuar dhe nga aty kanë vjedhur një shumë parash, raporton PrizrenPress.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 01:30, në fshatin Pllavë të Dragashit.

Siç thuhet në raport, lidhur me rastin një i dyshuar është intervistuar në stacion policor.

“Fsh. Pllavë, Dragash 12.08.2020 – 01:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në objektin e pompës me derivate, person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar dhe nga aty kanë vjedhur një shumë parash. Lidhur me rastin një i dyshuar është intervistuar në stacion policor”, thuhet në raport./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Po vazhdon vendosja e rrethojave në parqet e Prizrenit

Po vazhdon vendosja e rrethojave në parqet e gjithë Komunës së Prizrenit. Tashme ka përfunduar një pjesë e këtij projekti në lagjen Ortakoll, në afërsi...

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia – zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, konfirmuan se ishin martuar zyrtarisht në janar. Dhe të sapomartuarit ngritën temperaturat së fundmi teksa pozuan së...

Lajmet e Fundit