22.8 C
Prizren
E hënë, 8 Gusht, 2022

Votojnë

Kandidatet per Prizrenin 2013Kandidatët e të gjitha partive politike për kryetar të Prizrenit, kanë votuar në qendrat e tyre të votimit. Ata pas votimit, iu  kanë bërë thirrje të gjithë qytetarëve që të dalin në votim.

Kandidatët për kryetar të Prizrenit, po ashtu kanë kërkuar që procesi zgjedhor të shkojë në mënyrë të rregullt dhe pa asnjë incident. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Qeveria miraton masa emergjente në furnizimin me energji

Qeveria e Kosovës njofton për miratimin e masave të emergjencës në furnizim me energji. Ky vendim është marrë me propozim të Ministrisë së Ekonomisë, gjatë...

Ka filluar Shkolla Verore Ndërkombëtare në Universitetin “Ukshin Hoti” Prizren, ku po marrin pjesë studentë nga 40 shtete të botës

Në Universitetin “Ukshin Hoti” në Prizren, sot  ka filluar edicioni i parë i Shkollës Verore Ndërkombëtare, e cila bashkëorganizohet me ITP-Prizren dhe DokuFest. Në...

Lajmet e Fundit