-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Wanda konfirmon ndarjen me Icardin: Më duhet një hamshor!

Wanda Nara konfirmon ndarjen me Mauro Icardin nëpërmjet një komunikimi me ndjekësat e saj në Instagram. Agjentja e famshme, ishte në humorin e duhur për t’i kthyer përgjigje të gjithë të interesuarve në profilin e saj ndërsa sigurisht, Wanda di të shfaqet edhe provokuese teksa thekson se i dashuri i saj i ri duhet të jetë hamshor.

“Tani jam vetëm dhe po e shijoj këtë periudhë. Si duhet të jetë i dashuri im i ri? Duhet të tregohet shumë i kujdesshëm për mua dhe të jetë një hamshor”, tregon Wanda, teksa kjo fjali mjaftoi që të përfundonte sërish në qendër të vëmendjes me mediat që gjithnjë tregohen të vëmendshme në drejtim të argjentinases.

Më Shumë

Një punëtor në Prizren i lëndon gishtat e dorës në punë

Një punëtor është lënduar në vendin e tij të punës. Ai është dërguar për ndihmë mjekësore. “Viktima ka raportuar se deri sa kishte qenë duke...

Thellohet bilanci i jetëve të humbura nga tërmeti, mbi 7 mijë viktima dhe mbi 35 mijë të plagosur

Numri i viktimave nga tërmeti i fuqishëm që ka goditur Turqinë dhe Sirinë ka shkuar në 7266. Ndërsa deri tani numërohen mbi 35 mijë...

Lajmet e Fundit