25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Yaya DaCosta në rolin e Whitney Houston

Yaya DaCosta-Whitney HoustonYaya DaCosta është përzgjedhur të luajë rolin e këngëtares legjendare të pop-it, Whitney Houston, me regji të Angela Bassett.

Filmi pritet të dalë në vitin 2015 dhe do të sjellë kronologjinë e jetës së Houston që në fillimet e karrierës së saj si dhe martesën plot trazira më bashkëshortin Bobbie Brown.

Më Shumë

Totaj viziton Këshillin e Bashkësisë Islame për Kurban Bajramin

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, bashkë me kryesuesen e Kuvendit Komunal, Antigona Bytyqi, nënkryetarin Kujtim Gashi, drejtorët e asamblistës dhe bashkëpunëtorët e kabinetit, vizituan...

Fatmir Limaj nderohet në Parlamentin e Shqipërisë

Kryetari i NISMA Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me kryetarin e Komunës së Malishevës, Ekrem Kastrati dhe anëtaren e kryesisë së Nismës, Xhevahire Izmaku,...

Lajmet e Fundit