17.8 C
Prizren
E enjte, 6 Tetor, 2022

Ymeri sot prezanton planin si kryetar i Vetëvendosjes

Visar Ymeri ne Suhareke14Kandidati për kryetar të Lëvizjes “Vetëvendosje Visar Ymeri sot do të prezantojë planin e tij për angazhim dhe ndryshim për tre vitet e ardhshme.

Lëvizja Vetëvendosje njofton se prezantimi do të mbahet sot në, ora 14:00, te Salla e Kuqe në Pallatin e Rinisë në Prishtinë.

Siç njofton kjo Lëvizje Ymeri, ka dorëzuar të gjithë dokumentacionin dhe nënshkrimet e nevojshme mbështetëse për zgjedhjet e brendshme të Lëvizjes.

Komisioni Zgjedhor i Përgjithshëm ka miratuar mbajtjen e një aktiviteti për zgjedhjet e brendshme ku Ymeri do të prezantojë planin e tij për angazhim dhe ndryshim për tre vitet e ardhshme.

Në përfundim të prezantimit që do të bëjë kandidati për kryetar, Visar Ymeri, pjesëmarrësit në këtë aktivitet do të kenë mundësi t’i shtrojnë pyetje Visar Ymerit lidhur me kandidaturën dhe planin e tij.

Më Shumë

Ballkani niset me optimizëm drejt Turqisë, synon rezultat pozitiv ndaj Sivassporit në Ligën e Konferencës

Ballkani po e pret me optimizëm ndeshjen me Sivassporin, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Kontingjenti i ekipit kosovar është nisur...

Ekipi nga La Liga shkarkon trajnerin pas humbjes nga skuadra e Ivan Balliut

Skuadra e Ivan Balliut, Rayo Vallecano, e ka mposhtur Elche-n me rezultat 2:1 në mbrëmjen e së hënës, takim ky i vlefshëm i javës...

Lajmet e Fundit