1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Zbulohet identiteti i personit që therri me thikë zyrtarët policorë në Prizren

Personi i cili ka therur sot me thikë tre policë në Prizren, është Caner Galan.

Rasti ka ndodhur sot në Prizren në lagjen “Dardania”, në orën 17:00,

Policia thotë se i dyshuari njihet si përdorues i substancave narkotike.

Ndërkohë, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, ka folur për gjendjen e zyrtarëve policorë. Një zyrtarë është liruar pas trajtimit, një tjetër vazhdon të qëndrojë në spitalin e Prizrenit, ndërsa tjetri është transferuar në QKUK për trajtim!/KosovaLive/

Më Shumë

Marrëveshje për themelimin e Qendrës për Kujdesin dhe Zhvillimin e Fëmijërisë së Hershme

Në Prizren është nënshkruar marrëveshja për themelimin e Qendrës për Kujdesin dhe Zhvillimin në Fëmijërinë e Hershme me bazë në komunitet. Drejtori i  Punë sdhe...

Akuzat për përdhunim, kërkohen 12 vjet burg për Dani Alves

“Çështja Alves” vazhdon të evoluojë dhe futbollisti brazilian, i cili ndodhet në paraburgim të përkohshëm në qendrën e vuajtjes së dënimit “Brians II”, përballet...

Lajmet e Fundit