22.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Zhduket një burrë nga Suhareka, vuan nga skleroza

Policia e Kosovës ka raportuar se është zhdukur një burrë nga Suhareka. Sipas njoftimit të PK-së, viktima mashkull kosovar i cili vuan nga skleroza është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar, se viktima mashkull kosovar , i cili vuan nga skleroza është larguar nga shtëpia dhe nuk dinë asgjë për vendndodhjen e tij.” – thuhet në raport.

Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Bonucci pensionohet nga futbolli

Leonardo Bonucci ka vendosur të pensionohet nga futbolli profesionist. Tashmë, italiani e ka marrë vendimin duke i dhënë fund kështu një karriere fantastike që kishte. Këtë...

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

2 mijë e 96 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Gjatë kësaj periudhe ka ndodhur një aksident me fatalitet,...

Lajmet e Fundit