0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Zjarrfikësit në Prizren e shpëtojnë macen që kishte ngecur në telat e stadiumit (video)

Një mace është shpëtuar nga zjarrfikësit në Stadiumin e Lirisë së Prizrenit.

Macja kishte ngecur në telat rrethues të stadiumit, në një lartësi prej pesë metrash.

Në videot e dërguara në redaksinë e Klankosova.tv, mund të shihen pamjet e maces derisa u shpëtua nga zjarrfikësit.

Më Shumë

Raporti i FIFA-s: Transferimet në Shqipëri dhe Kosovë të ‘vakta’ dhe me shumë pikëpyetje

FIFA ka publikuar raportin më të fundit të saj të emëruar “Raporti i Transferimeve Globale”. Një publikim i përvitshëm i cili jep me detaje...

Abrashi: Escobar i ka premtuar Bërnabiqit se do ta detyrojë Kosovën ta diskutojë Asociacionin

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi, ka thënë se takimi i datës 31 janar në Ambasadën Amerikane në Prishtinë ku do të diskutohet për...

Lepuri me doreza

Lajmet e Fundit