18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Dy vajza të mitura raportohen të zhdukura në Prizren

Dy vajza të mitura nga Prizreni janë raportuar të zhdukura më 08.05.2024 në Policinë e Kosovës.

Sipas raportimit në Policisë, të miturat janë larguar nga shkolla dhe nuk janë kthyer në shtëpi.

Rasti është cilësuar si ‘person i zhdukur’ dhe është në procedurë hetimore.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Moti sot me temperatura deri në 25 gradë celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se moti me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas njoftimit të këtij instituti, temperaturat maksimale të ditës...

Rrufeja godet një shtëpi në Suharekë

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri gjatë ditës së sotme në fshatin Nishor të Suharekës. Dyshohet se zjarri ka ndodhur si pasojë e goditjes së...

Lajmet e Fundit