1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Leonora Jakupi mahnit me pozat e radhës nga pushimet

Leonora Jakupi prej ditësh ka nisë pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Bodrumin në Turqi.

Këngëtarja e njohur nuk ka lënë anash postimet në rrjetet sociale, duke sjellë imazhe që u komentuan dhe pëlqyen nga fansat e saj.

Edhe së fundi, Leonora u paraqit mahnitëse në disa poza joshëse, teksa shihet e veshur me shumë stil.

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

Këngëtarja nga Drenica shihet e veshur një palë bikini të markës “Dior” të kombinuara me një kapele nga e njëjta markë, syze dielli dhe në këmishë të bardhë të vendosur sipër. Me flokët gërsheta, Leonora kishe vendosur grim të lehtë në fytyrë.

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

Ajo dukej në formë të mirë dhe arriti të tërheqë vëmendje si në çdo paraqitje publike që bën.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti

Rikujtojmë që këtë vit, Leonora qëndroi larg koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore, këngëtarja gjithashtu ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri muzikor.

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

“Luj luj” është kënga e fundit e Leonores që ka mbi 1 milion klikime në YouTube. /Telegrafi/

Më Shumë

Brighton refuzon ofertën e dytë të Arsenal-it për Caicedo-n

Arsenali-t i është refuzuar edhe oferta e dytë për të nënshkruar mesfushorin e Brighton & Hove Albion, Moises Caicedo, thotë Sky Sports. Caicedo, 21 vjeç,...

Prizren: Ofroi ryshfet, dënohet me gjashtë muaj burgim me kusht dhe 150 euro gjobë

 Gjykata Themelore në Prizren, të hënën, ka shpallur aktgjykim dënues ndaj të akuzuarit Lazar Nikoliç, duke e dënuar me 6 muaj burgim me kusht...

Lajmet e Fundit