24.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Maj, 2024

Prizren: Motoçiklisti pëson aksident për shkak të shpejtësisë, dërgohet në spital

Një aksident  ka ndodhur të shtunën në rrugën “Tahir Sinani” në Prizren, ku një motoçiklist ka humbur kontrollin dhe ka pësuar lëndime serioze.

I dyshuari që u vetaksidentua ishte duke lëvizur në këtë rrugë kur për një moment, për shkak të mosrespektimit të rregullave, ka humbur kontrollin mbi automjet dhe është rrëzuar në tokë.

Sipas informacioneve të para, ai ka pësuar frakturë në krah, por që është jashtë rrezikut për jetë.

 

0

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit