24.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Prizren: Motoçiklisti pëson aksident për shkak të shpejtësisë, dërgohet në spital

Një aksident  ka ndodhur të shtunën në rrugën “Tahir Sinani” në Prizren, ku një motoçiklist ka humbur kontrollin dhe ka pësuar lëndime serioze.

I dyshuari që u vetaksidentua ishte duke lëvizur në këtë rrugë kur për një moment, për shkak të mosrespektimit të rregullave, ka humbur kontrollin mbi automjet dhe është rrëzuar në tokë.

Sipas informacioneve të para, ai ka pësuar frakturë në krah, por që është jashtë rrezikut për jetë.

 

0

 

Më Shumë

Malli pa afat në markete në fund u faturohet punëtorëve

Arkëtarët e marketeve në Kosovë, shpeshherë dënohen me pagë nga punëdhënësi, për shkak se në rafte u gjendet mall pa afat. Këtë e konfirmon...

Mbappe nuk largohet nga PSG-ja

Kylian Mbappe ka premtuar se do të qëndrojë në Paris Saint-Germain sezonin e ardhshëm, pasi u shpall Lojtari i Vitit në Ligue 1 për...

Lajmet e Fundit