19.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Kim Kardashian një “bombë” e vërtetë me bikini, pozon pranë makinës së saj luksoze (FOTO)

Kim Kardashian i prezantoi ndjekësit e saj në Instagram me një nga veturat e saj të preferuara, atë të markës “Maybach”.

Themeluesja 41-vjeçare e markës “Skims” pozoi para automjetit luksoz, ndërsa shfaqte fizikun e saj mbresëlënës me një badi ngjyrë argjendi.

Kostumi theksonte në mënyrë të shkëlqyer barkun e saj të tonifikuar dhe gjoksin, duke qenë se kishte pjesën para të çarë.

Ylli televiziv ka lënë fotot të flasin vetë, duke mos vendosur asnjë përshkrim.

Më 5 gusht, mediat e huaja zbuluan se Kim dhe Pete ishin ndarë pas nëntë muajsh bashkë. Në atë kohë, personat e afërt me çiftin thanë se shkak për ndarjen e tyre ishin bërë oraret e ngjeshura dhe distancat e gjata. (Pete kaloi një pjesë të verës në Australi për të xhiruar filmin Wizards).

 

 

Pavarësisht se i dhanë fund romancës së tyre, Kim dhe Pete kanë ende “shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin.” Ajo ishte e martuar më parë me Damon Thomas nga 2000 deri në 2004, Kris Humphries nga 2011 në 2013 dhe Kanye West për shtatë vjet përpara se të ndaheshin në 2021.

(Kosova Sot Online)

Më Shumë

SBASHK pyet grevistët: A fillojmë mësimin nga 3 tetori deri në janar?

Me një letër të hapur, Këshilli Grevist i SBASHK-ut, u është drejtuar të gjithë mësimdhënësve të Kosovës. Në këtë letër, ky Këshill deklaron se...

Rohde: Në fillim të vitit tjetër do të liberalizohen vizat për Kosovën

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, është shprehur optimist se liberalizimi i vizave do të ndodh në fillim të vitit të ardhshëm. Rohde është treguar...

Lajmet e Fundit