10.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Djajtë e Kuq sonte në kërkim të fitores së tretë rresht, ndeshen me Leicester Cityn

Manchester United sonte do të ndeshet me Leicester Cityn, ndeshje e vlefshme për tri pikë në Premier League.

Ekipi nga Old Trafford është në kërkim të fitores së tretë rresht, ndërsa Leicester City mund ta pësojnë humbjen e tretë, apo ta ndalojë serinë e humbjeve.

Lojtarët e United vijnë me motivim, pasi arritën të mposhtin dy ekipe rresht, Liverpoolin dhe Southamptonin.

Ndeshja luhet nga ora 21:00, në “King Power Stadium”. /Klankosova.tv/

Më Shumë

Vdekja e dyshimtë në Prizren: Ky është personi që u gjet i vdekur në shtëpinë e tij

Nexhmedin Domazeti është personi që u gjet i vdekur dje në Prizren. Ai u gjet pa shenja jete nga një familjar, në shtëpinë e tij....

Shtyhet gjykimi për korrupsion ndaj zyrtarëve të Komunës së Prizrenit

Në Gjykatën Themelore në Prizren, me kërkesën e përfaqësuesit të Komunës së Prizrenit, avokatit Blerim Mazreku, i cili nuk i posedonte shkresat e lëndës,...

Lajmet e Fundit