27.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

LAJMI I FUNDIT: Një 37-vjeçar bën vetëvrasje në Prizren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot, në orët e mbrëmjes në Prizren, ku një person dyshohet se ka bërë vetëvrasje, raporton Gazeta Sinjali.

Siç mëson Sinjali, bëhet fjalë për një person të moshës rreth 37-vjeçare, i cili i ka dhënë fund jetës, duke e qëlluar veten me kallashnikov.

Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia, me ç’rast kanë gjetur trupin e pajetë dhe armën që dyshohet se është përdorur nga i ndjeri.

Vdekja e viktimës është konstatuar nga ekipi mjekësor, ndërsa trupi do të dërgohet në IML për Obduksion.

Më Shumë

Qeveria rrit shtesat për fëmijët

Qeveria ka rritur shtesat për fëmijët. Këtë e ka bërë të ditur kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, përmes një konference për media bashkë me ministrin...

Dogana zbulon barna ilegale në një barnatore në Prizren

Në një operacion të suksesshëm të Njësive të Doganës së Kosovës sot në regjionin e Prizrenit, është zbuluar një sasi e madhe e barnave...

Lajmet e Fundit