18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

Ballkanit i rrëshqet fitorja nga Cluj në kohën shtesë

Ballkani e ka nisur me barazim pjesëmarrjen në edicionin e ri të Conference League. Kampioni kosovar ka luajtur baraz 1-1 me klubin rumun, Cluj.

Ka qenë minuta e gjashtëdhjetë e katër kur Armend Thaçi ka shënuar golin e epërsisë.

Ndërkohë kur të gjithë po përgatiteshin për kremten e fitores së klubit kosovar ka ardhur goli i mysafirëve. Ka qenë Yuri ai që ka realizuar për rumunët.

Pjesa e parë ka përfunduar pa gola.
Për dallim nga pjesa e parë, pjesa e dytë ka folur në favor të suhareksave, në kuptim të krijimit të rasteve dhe në kuptim të posedimit të topit.
Sonte gjithashtu zhvillohet edhe ndeshja tjetër e grupit mes Slavia Pragë – Sivasspor.

Më Shumë

Tom Hanks, i cili ka luajtur në 52 filma, thotë se ka bërë vetëm “katër filma shumë të mirë”

Tom Hanks i ka lënë fansat e tij të hamendësojnë pasi tha se ka bërë vetëm katër filma “shumë të mirë” në 30 vjet. Aktori...

Mbrojtja në rigjykimin ndaj Nijazi Kryeziut: Provat janë marrë në mënyrë të kundërligjshme

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të premten, mbrojtësi i të akuzuarit Nijazi Kryeziu, avokat Kujtim Kërveshi ka thënë se ekspertiza financiare e prokurorisë e...

Lajmet e Fundit