-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Modelja seksi premtoi se do dilte lakuriq nëse Kroacia fitonte Botërorin, fansat shprehen të mërzitur: Doja të… (FOTO)

Fansat e Ivana Knoll duket se janë mërzitur për humbjen e Kroacisë mbrëmjen e djeshme në Kupën e Botës, pasi tani modelja e famshme nuk do të mbajë premtimin e dhënë para disa ditësh.

Ish-Miss Kroacia ka mbështetur gjatë gjithë këtij Botërori kombëtaren e saj, madje herë pas here duke u marrë edhe gjithë vëmendjen me veshjet e saj të guximshme.

Modelja seksi premtoi se do dilte lakuriq nëse Kroacia fitonte

Pasi ata mundën Brazilin në çerekfinale, Ivana u shpreh se do të dilte lakuriq nëse do të shkonin deri në finale dhe do të merrnin kupën.

Modelja seksi premtoi se do dilte lakuriq nëse Kroacia fitonte

Mbrëmë Knoll ndoqi ndeshjen e Kroacisë kundër Argjentinës në stadiumin Lusail, ku kombëtarja e saj humbi 3-0, duke u thyer në mes ëndrra e tyre për finale.

Mesa duket ky rezultat nuk ka mërzitur vetëm tifozët e kombëtares së Kroacisë, por edhe fansat e modeles së njohur.

Ivana Knoll: razón por la que expulsaron de estadio a modelo croata - Mundial Qatar 2022 - ELTIEMPO.COM

“Doja të shihja Miss Kroacia të përmbushte premtimin e saj”, ka shkruar dikush në rrjetet sociale. Ndërsa ka dhe të tjerë që i thonë që të shfaqet e gjitha pa rroba edhe pse Kroacia nuk arriti dot të shkonte në finale.

Modelja seksi premtoi se do dilte lakuriq nëse Kroacia fitonteModelja seksi premtoi se do dilte lakuriq nëse Kroacia fitonteWorld Cup's 'sexiest fan' and Miss BumBum split supporters ahead of semi-final - Daily Star

Më Shumë

Ministrja Hajdari prezanton Strategjinë Kombëtare të Zhvillimit 2030

Draft Strategjia për Zhvillimin Industrial dhe Mbështetjen e Bizneseve 2030” u diskutua në një tryezë të organizuar nga Këshilli i Investitorëve Evropian me përfaqësues...

Shkon në mbi 8 mijë numri i të vdekurve në Turqi e Siri

Mbi 6 mijë e 200 persona kanë vdekur si pasojë e tërmetit në Turqi. Kështu ka bërë të ditur Agjencia e Menaxhimit të Fatkeqësive dhe...

Lajmet e Fundit