14.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Zhduket një grua në Prizren

Një person ka raportuar se një grua është larguar nga shtëpia dhe nuk e di vendndodhjen e saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 09:00,

Tutje bëhet e ditur se rasti është në procedurë hetimore.

Biznesi “Time Out” në Prizren kërkon një punëtor

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk e di vend ndodhjen e saj. Rasti në procedure hetimore”, thuhet në raport.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Gresa Behluli reagon pas aksidentit të babait të saj

Ditën e djeshme është goditur nga një veturë Hajrush Behluli, bashkëshorti i këngëtares Shkurte Fejza. Gresa Behluli ka dal me një reagim në “Facebook”, ku...

Morena Taraku sjell imazhe të reja tërheqëse

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është mjaftë aktive në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar disa imazhe të reja ku duket mjaftë tërheqëse dhe...

Lajmet e Fundit