23.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

8 të vdekur nga Covid 19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë shënuar edhe tetë viktima nga Covid 19.

Kjo gjë u bë e ditur nga ana e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik.

Me shifrat e ditës së sotme, numri i personave që kanë humbur betejën me Covid-19 ka arritur në 488 raste të vdekjes

Më Shumë

Totaj dëgjon kërkesat e banorëve të Hasit për buxhetin e vitit 2023

Komuna e Prizrenit ka nisur dje dëgjimet publike me qytetarë për përgatitjen e buxhetit të vitit 2023 Nën organizim të drejtorisë për Ekonomi dhe Financa,...

Icardi kërkohet nga klubi turk

Sulmuesi argjentinas, Mauro Icardi, mund të përfundojë në Superligën e Turqisë. 29-vjeçari nuk bën më pjesë në planet e trajnerit të Paris Saint Germain, klub...

Lajmet e Fundit