16.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Adelina nuk di të ndalet, poston fotot s*ksi me bikini

Këngëtarja Adelina Tahiri ka nisur pushimet në plazh së bashku me bashkëshortin e saj.

Dhe ajo ka ndarë disa poza joshëse me ndjeksit në rrjetet sociale, duke “ngritur” akoma më shumë temperaturat e larta të verës.

Adelina Tahiri pozoi e veshur me bikini ku vendosi në pah linjat e saj elegante trupore.

Këngëtarja duket mjaft seksi dhe tërheqëse teksa shijon ditët e nxehta të korrikut në plazh.

Adelina Tahiri nuk di të ndalet, poston fotot s*ksi me bikini

Adelina Tahiri nuk di të ndalet, poston fotot s*ksi me bikiniAdelina Tahiri nuk di të ndalet, poston fotot s*ksi me bikini

Adelina Tahiri nuk di të ndalet, poston fotot s*ksi me bikini

 

 

Më Shumë

Gjykata Speciale i dërgon ftesë Komandantit të Zonës Operative të Pashtrikut, Sadik Halitjahës

Gjyakta Speciale i ka dërguar ftesë Komandantit të Zonës Operative të Pashtrikut, Sadik Halitijaha. Sadik Halitjaha lajmin e ka konfirmuar lajmin me një deklaratë me...

Trajneri drogonte dhe më pas i përdhunonte futbollistët – gjithçka e kishte regjistruar në kamera

Një trajner futbolli në Gjermani, në ligat më të ulëta, thuhet të ketë droguar dhe përdhunuar seksualisht të paktën 10 të rinj nga mosha...

Lajmet e Fundit