19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Adriana Lima ndahet nga serbi

adrianaModelja braziliane e “Victoria’s Secret”, Adriana Lima dhe basketbollisti serb Marko Jariç kanë vendosur të ndahen pas 5 vitesh martese.

“Pasi kemi diskutuar gjatë, kemi vendosur të ndahemi nga martesa jonë 5 vjeçare”, ishte shkruar në deklaratën e tyre të përbashkët të publikuar në revistën “People”.

“Jemi të lumtur që jemi prindër të 2 vajzave të mrekullueshme për të cilat do të ndajmë kujdestarinë. Tani po nis një kapitull i ri për të gjithë anëtarët e familjes sonë”

Adriana Lima dhe ish-basketbollisti Marko Jariç u njohën në vitin 2006 në Los Angeles dhe u martuan 3 vite më vonë në ditën e Shën Valentinit. / Top Channel

Më Shumë

Moti sot i vranët, dhe me intervale me diell

Moti sot parashihet të jetë i vranët dhe dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës në disa vende parashihen të sjellin riga shiu, njofton...

Fillon edicioni i 21-të i manifestimit “Java e Remzi Ademajt – Shtigjeve të Lirisë” në Prizren

Manifestimi tradicional "Java e Remzi Ademajt - Shtigjeve të lirisë" ka nisur në Prizren me hapjen e edicionit të 21-të. Organizuar nga drejtoria e Arsimit,...

Lajmet e Fundit