2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Afërdita Dreshaj, fanse e Elitës 5

Aferdita Dreshaj ne bulevardin e yjeveKëngëtarja bukuroshe Afërdita Dreshaj duket se është fanse e madhe e rok bendit Elita 5. Këtë gjë ajo e ka konfirmuar përmes një postimi në Twitter ku ka postuar një pjesë të këngës ‘Më Fal’ që e këndon ky bend.

“Nëse fjalët s’kanë kuptim më e mirë është heshtja”, kishte shkruar këngëtarja.

Afërdita në muajin korrik ka publikuar këngën e saj me të re që quhet ‘Mos rri larg’ dhe që nga lansimi në YouTube kjo këngë ka marrë rreth 300 mijë shikime dhe ky është një sukses për këngëtaren sepse duke marrë parasysh faktin se në këngët e mëparshme ajo ka shumë më pak shikime, projekti i fundit dhe kënga e viti të kaluar në bashkëpunim me Lumi B tregojnë se Afërdita ka filluar që të vlerësohet si këngëtare.

Më Shumë

Kurti: Pas sulmit terrorist, prioriteti i Kosovës është siguria

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, gjatë vizitës që i ka bërë Komunës së Gjilanit, ka folur edhe për çështjen e dialogut. Shefi i...

Prizren/ Raportohet për dhunë në familje, i gjendet edhe narkotik në shtëpi

Një qytetar është arrestuar në Prizren mbi dyshimin e blerjes dhe posedimit të paautorizuar të narkotikëve. Sipas raportit të Policisë, substanca narkotike i është gjetur...

Lajmet e Fundit