19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Afërdita ia prezanton nënës të dashurin çek

3 Aferdita Dreshaj 31Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, duket se e ka hedhur tërësisht pas krahëve historinë e saj me këngëtarin Shpat Kasapi. 

Në çdo postim të saj në rrjetet sociale Dreshaj duket mjaft e lumtur në krah të të dashurit çek, Jakub Kindl. Madje, së fundi ajo e ka prezantuar të dashurin e ri tek mamaja e saj dhe fotot i ka postuar menjëherë në “Instagram”.

Të menjëhershme kanë qenë edhe komentet e fansave të këngëtares duke e uruar çiftin, por kishte edhe të atillë, të cilët e fyenin modelen shqiptare të pasarelave botërore.  

Më Shumë

Në Prizren u mbajt “Festivali Tradicional Multietnik 2024”

Mbrëmë, në qytetin e Prizrenit, u mbajt "Festivali Tradicional Multietnik 2024" i organizuar nga SHKA "Šarski Behar", me mbështetjen e Drejtorisë së Kulturës, Rinisë...

Vetura godet një vajzë 10 vjeçare në Dragash

Një aksident ka ndodhur në fshatin Buzëz tek rruga për fshatin Kuk të Dragashit. Nga ky aksident një fëmijë e moshës 10-vjeçare është aksidentuar. Komandanti...

Lajmet e Fundit