13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Aksident në Nashec të Prizrenit

Në fshatin Nashec të Prizrenit ka ndodhur një aksident trafiku, me ç’rast janë lënduar dy persona.

“Deri te aksidenti dyshohet se ka ardhur nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë me gjendje të rrugës”.

“Si pasojë e aksidentit, lëndime kanë pësuar dy pasagjerët, viktimat  kosovar të cilët janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit, dhe njëri nga viktimat vazhdon trajtimin në spitalin e Prizrenit”.PP

Më Shumë

Hekuran Murati tregon arritjen historike, ‘e qepëm thesin e shqyer’

Ministri i Financave, Hekuran Murati ka njoftuar në Facebook se deficiti buxhetor është zvogëluar në rekord historik. Murati ka thënë se Financat publike janë kthyer...

Pajtimi dramatik i Wanda Narës me Mauro Icardi!

Mauro Icardi u kthye në Turqi dhe e bëri këtë pa shoqërinë e Wanda Nara. Por kjo nuk do të thotë se ata kanë...

Lajmet e Fundit