19.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Aksident në Prevallë, dy të lënduar

Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku në Prevallë të Prizreni.

Aksidenti ka ndodhur mes një automjeti dhe një motoçiklete.

“Ka ndodhë një aksident trafiku në mes një automjeti dhe një motoçiklete me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy personat që ishin në motoçikletë dhe ata janë dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Lajmet e Fundit