11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Aksident në Prizren, tre të lënduar

Tre persona janë lënduar në një aksident trafiku në Prizren.

Në aksident janë përfshirë dy vetura.

“Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës mashkull kosovar dhe femër kosovare. Si pasojë e aksidentit lëndime të lehta kanë pësuar tre persona dhe një ka pësuar lëndime të rënda, të njëjtit kanë marrë tretman mjekësor dhe janë liruar”, njofton Policia e Kosovës .

Më Shumë

Më 18 prill nis rigjykimi ndaj deputetes Vrenezi dhe të tjerëve, akuzohen për korrupsion në rastin “Abi Çarshia”

Më 18 prill të këtij viti, pritet të fillojë rigjykimi  ndaj deputetes Jetmire Vrenezi, ish- drejtorit të Inspektoratit Islam Thaqit, Egzonë Morina-Thaqi, Arian Taraku...

Arrestohen dy person të kërkuar në Suharekë

Dy person janë arrestuar në Suharekë. Arrestimi i ure është bërë me urdhër të gjykatës, shkruan ‘PrizrenPress’ Suharekë 29.03.2023 – 03:15. Bazuar në urdhëresat e gjykatës...

Lajmet e Fundit