8.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Aksident në rrugën Zhur-Dragash, dy të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Zhur –Dragash.

Dy persona janë lënduar dhe kanë kërkuar trajtim mjekësor.

“Ka ndodhë një aksident trafiku ku e përfshirë ka qenë vetëm një veturë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësja femër kosovare dhe një person tjetër, të cilët pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi”, njofton Policia e Kosovës.

Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.

Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!

#quality #contrucion #design #park

www.renelualtahiri.com

+383 44 128 112
Mund të jetë një imazh i divan dhe dhomë ndenjjeje

Më Shumë

Malishevë: Dy persona rrihen mes vete, njëri nga ta arrestohet

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur dje në Malishevë. Atje janë rrahur mes vete dy persona- njëri është dërguar në mbajtje e tjetri...

Gjermania sot i dhuron automjete FSK-së

Sot në kazermën e FSK-së “Adem Jashari” do të mbahet ceremonia e pranim-dorëzimit të donacionit me automjete nga Republika Federale e Gjermanisë për Forcën...

Lajmet e Fundit