30.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Ardi (Agim) Spahija shpall të pavlefshëm këtë dëftesë

Ardi (Agim) Spahija shpall të pavlefshëm deftesën e klasës 11B, për vitin shkollor 2018/19, lëshuar nga” Loyola-Gymansium” në  Prizren.

Edona Llalloshi del për kafe me shoqet e saj, është veshur e rregulluar si një zonjë e vërtetë

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë...

Rama me Zelenskyn nënshkruajnë deklaratë për mbështetjen e pakushtëzuar të Ukrainës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka nënshkruar deklaratë të përbashkët me Presidentin e Ukrainës, Volodymyr Zelensky, për mbështetjen e pakushtëzuar të Ukrainës. Kjo deklaratë është...

Lajmet e Fundit