15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Ariana e tepron me këtë veshje rrugëve të Milanit!

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi po qëndron për vizitë në qytetin e modës në Milano të Italisë.

Nga atje, Ariana ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të gjatë dhe provokues, Ariana shfaqet kaq joshëse rrugëve të Milanit. /ORAinfo/

 

 

 

 

Ekipi belg i ofron kontratë Eden Hazard-it

Eden Hazard thuhet se është në shënjestër të Royale Union Saint-Gilloise dhe belgu po shqyrton këtë lëvizje. Hazard u lirua nga gjiganti spanjoll Real Madrid...

De Gea po transferohet të ekpi i njohur nga La Liga

Klubi i La Ligas interesohet për De Gean David De Gea ka mbetur pa klub që kur u nda me Manchester Unitedin gjatë verës që...

Lajmet e Fundit