2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Arrestohen tre person të kërkuar në Prizren

Tre person janë arrestuar në Prizren.

Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të gjykatës.

Ata janë dërguar në vuajtje të dënimit, shkruan ‘PrizrenPress’

 Malësi e Re-Prizren 27.09.2023-13:50. Në bazë të urdhëresës të lëshuar nga gjykata është arrestuar i kërkuari kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje te dënimit.

 Malësi e Re-Prizren 27.09.2023-09:50. Në bazë të urdhëresës të lëshuar nga gjykata është arrestuar i kërkuari kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje te dënimit.

Rr.Bekim Berisha-Prizren 27.09.2023-19:55. Në bazë të urdhëresës të lëshuar nga gjykata është arrestuar i kërkuari kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje te dënimit.


Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 

Më Shumë

Tri raste të dhunës në rajonin e Prizrenit, arrestohen dy persona pasi rrahën prindërit e tyre

Një person është arrestuar në Dragash, pasi i njëjti e ka sulmuar fizikisht babain e tij. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me...

Kjo është gjendja në Brezovicë, bora ka zbardhur pothuajse gjithçka

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës gjatë kësaj jave njoftoi se të shtunën dhe të dielën në vend do të ketë reshje shiu e bore. Pothuajse të...

Lajmet e Fundit