13.8 C
Prizren
E premte, 9 Qershor, 2023

Arrestohen tri prostituta në Prizren

Tri prostitua janë arrestuar në Prizren. Dy janë shtetase të Bullgarisë, kurse një shqiptare.

“Janë arrestuar tri femra, dy shtetase të Bullgarisë, si dhe një shqiptare pasi që të njëjtat dyshohet se janë të përfshirë në marrjen me prostitucion”,  njofton Policia.

Të dyshuarat janë dërguar me procedurë të përshpejtuar në gjykatë dhe në bazë të vendimit rasti do të procedohet tutje sipas vendimit të Gjykatës. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Ekspertët: Seksi në orën 07:30 të mëngjesit është më i miri

Koha më e mirë për të bërë seks është kur ju ndiheni mirë bashkë me partnerin tuaj. Por, sipas ekspertëve të marrëdhënieve, ka një kohë...

Liria ngjitet në Superligë

Skuadra e Lirisë nga sezoni i ardhshëm do të bëjë gara në Superligën e Kosovës, pasi në barazh e mposhti Ferizajn, pas ekzekutimit të...

Lajmet e Fundit