22.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Arrestohet Deontay Wilder

Boksieri Deontay Wilder është arrestuar nga forcat e rendit, sipas raportimeve.

Ish-kampioni botëror i boksit në peshat e rënda thuhet se është arrestuar pasi një grup oficerësh policie dyshohet se kanë gjetur një armë në automjetin e tij, shkruan Dailymail, transmeton Klankosova.tv.

Ai thuhet se u kap nga policia e LAPD-së teksa po ngiste Rolls Roycein e tij në orën 1:15 të mëngjesit të së martës në Hollivud.

Sipas TMZ përmes The Sun, Wilder gjithashtu kishte xhama të zi në mënyrë të paligjshme dhe një targë regjistrimi të penguar, me policinë që tha se ata kontrolluan makinën pasi kishin nuhatur marijuanën.

Më pas mësohet se kanë zbuluar pistoletën 9 mm në makinën e 37-vjeçarit.

Më Shumë

Liria ngjitet në Superligë

Skuadra e Lirisë nga sezoni i ardhshëm do të bëjë gara në Superligën e Kosovës, pasi në barazh e mposhti Ferizajn, pas ekzekutimit të...

Parashikimi i motit

Sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale te gjata me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, deri më 2 qershor nuk...

Lajmet e Fundit