1.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Arrestohet i dyshuari që doli nga vetura dhe theri me thikë një këmbësor në Prizren

Është arrestuar i dyshuari që e theri me thikë një këmbësor në Prizren.

Këtë e konfirmoi për Express zëdhënësi i Policisë në Prizren, Shaqir Bytyqi.

Ai tha se i dyshuari është ndaluar pëe 48 orë.

“I dyshuari është identifikuar dhe është arrestuar. Me urdhër të prokurorit kujdestar I dyshuari ndalet në ndalim policor për 48 orë.”

I dyshuari pas një fjalosje ka dalë nga vetura dhe ka therë me thikë një këmbësor që ishte duke e kaluar rrugën.

Viktima, A.M 27 vjeçar, është jashtë rrezikut për jetë.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Podolski bën pasuri marramendëse me qebapa

Lukas Podolski mund të përfshihet lehtësisht në listën e gjatë të futbollistëve botërorë, por prej disa vitesh edhe ndër ata që janë të aftë...

Vermicë, parandalohet tentim-kontrabanda e pajisjeve elektronike

Oficerët doganorë kanë parandaluar tentim-kontrabandimin e pajisjeve elektronike në Vermicë. Sipas një komunikate për media, pas ndalimit të një autobusi, personi përgjegjës ka deklaruar se...

Dashuri e herezi

Lajmet e Fundit