8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

Arrestohet një burrë në Malishevë për ngacmim seksual

Një i dyshuar është arrestuar dje në Malishevë për shkak se dyshohet se e ka ngacmuar seksualisht një grua.

Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje,

Më Shumë

Si bëhet kënga rome

Poezi nga Kujtim Paçaku Merre një grusht dhimbjeje Shto ca pika loti! E pak pluhur rrugësh të pasosura Pak aromë stinësh të harruara Në fund I shton erëza djegëse dashurie Dhe...

Freeman: Ne, njerëzit jemi më të shqetësuar për atë që kemi se për atë që jemi

Disa thënie të Morgan Freeman: Mënyra më e lehtë për të pasur një humbje të garantuar është të heqësh dorë. Derisa ndihesh si një viktimë, atëherë...

Lajmet e Fundit