12.8 C
Prizren
E diel, 2 Tetor, 2022

Arrestohet një person në Prizren

Një person është arrestuar në rrugën ‘Mon Karavidaj” në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të Gjykatës Themelore në Prizren.

I arrestuari është dërguar në vuajtje të dënimit në Duravë./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Ish-komandanti i UÇK-së ftohet nga Specialja, reagon fshati Mushtisht

Ish-komandanti i Zonës Operative të Pashtrikut, të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sadik Halitjaha, disa ditë më parë ka pranuar ftesën që të paraqitet në...

Rahovec: Një burrë sulmohet nga disa persona, bëhet për spital

Një person është sulmuar fizikisht të shtunën në Rahovec nga disa persona.   Viktima është në gjendje të rëndë dhe gjendet në spitalin rajonal të Gjakovës. Vëllai...

Lajmet e Fundit